Činnost ve veřejném zájmu a dohled v oblasti lidských práv a svobod.
*11.12.1931 v indické Kuchwadě státu Madhya Pradesh,+19.1.1990 v Pune,Indie
*11.12.1931 v indické Kuchwadě státu Madhya Pradesh,+19.1.1990 v Pune,Indie

25.12. 1986 Bombaj-Indie 

 

,,Deklarace = pokrytectví, ne lidská práva." Demokracie selhala a končí, nový systém musí být založen na kompetenci (meritokracie). Doposud demokracie nevyřešila žádný z problémů, naopak - navršila další. Šílenec Hitler měl pravdu v tom, že chce-li někdo zůstat u moci, musí udržovat lidi v neustálém strachu, což se dnes běžně děje (otrocká práce, šikana, nezaměstnanost,  soudy,exekuce, násilí, mafie-pozn.mk).

10 bodů Oshovy DLP

1/ Právo na důstojnost a zdraví

2/ Láska (manželství je faleš)

3/ Právo na ukončení života (eutanazie)

4/ Hledání pravdy - neomezovat náboženstvím,filozofií či teologií. Samotná víra je jed.

5/ Meditace - čistá věda nitra

6/ Svoboda ve všech směrech - bez hranic,národů a náboženství

7/ Jedna země, jedno lidstvo

8/ Jedinečnost každého člověka (lidé si nejsou rovni, odporuje to absolutně psychologii)

9/ Celosvětová vláda (bez válek a armády, zmizela by chudoba)

10/Meritokracie (neosvědčila se aristokracie,monarchie,technokracie,městská demokracie). Proto K. Marx podporoval diktaturu proletariátu.Demokracie znamená vládu lidu, řízenou lidem, pro lid - to však jsou jen pouhá slova. Není to lid kdo vládne, ale jednotlivci, které si zvolili s nepochopitelným systémem výběru pro funkce.

Meritokracie znamená, že jen lidé, kteří by byli vzděláni v určité oblasti, by také uvnitř této oblasti mohli volit. Např. ministra školství lidé pracující ve školské soustavě, ministra zdravotnictví by měli volit lékaři, vědci, specialisté. Funkce by měly být obsazovány odborníky.Oni pak budou našim géniem, prezidenta a ministerského předsedu budou moci vybrat z lidu anebo parlamentu. Ti, kdo by volili členy parlamentu nebo senátu by měli mít alespoň diplom. To, že je někomu osmnáct let přece neznamená, že je schopen vybrat pravé zástupce. V jedenadvaceti letech ještě člověk neví o životě a jeho složitosti téměř nic.Jde o vytvoření vzdělané, vytříbené a kulturní vlády.Jakmile meritokracie vydá své plody, pak lidé porozumí a budou se snažit sjednotit svět pod jednu vládu, život se může změnit v radost. Naše dějiny nebyly doposud ničím jiným než dějinami náhod. Musíme se rozhodnout, že naše budoucnost už náhoda nebude. Budeme ji tvořit sami a náš svět se může pro nás stát nejvelkolepějším tvořením jaké existuje.

Není divné, že establišmenty celého světa, které se všemožně snaží ujistit nás o tom, že člověk nesmí zůstat člověkem, po nás zároveň chtějí, abychom slavili ,,Den lidských práv?" O co jim, proboha, jde?

P.S. Milý Osho, nemohl jste vědět, že v zemi uprostřed Evropy se i na toto připravili se svými plzeňskými tituly, stali se např. předkladateli  tzv. náhubkového zákona, předsedy ústavně-právního výboru, aspirují do funkcí na ministerstvech, ředitelstvích, úřadech. A tito mají mít přednostní a výhradní právo volit a být voleni ?

 

Mahátma Gándhí-každé zdatné hnutí prochází pěti stádii:lhostejností,posměchem,pomluvami,potlačováním a úctou.
Mahátma Gándhí-každé zdatné hnutí prochází pěti stádii:lhostejností,posměchem,pomluvami,potlačováním a úctou.
St 27. červen 2018, 13:39:56 UTC
ceskyombudsman
Sledování a upozorňování na porušování lidských práv.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one