Činnost ve veřejném zájmu a dohled v oblasti lidských práv a svobod.
Polistopadová zrůdná skutečnost: Mnozí důrazní antikomunisté jsou vydáváni na milost a nemilost ,,bývalým" komunistům
v masmédiích i v zaměstnání.
(Ing. Antonín Bělohoubek-po listopadu 89 ve FS jako poradce předsedy SL a po zániku federace poradce v NKÚ)

Syndikát novinářů ČR jde na ruku hradní kádrovací politice. Předseda Adam Černý je spolupracovníkem Hospodářských novin (jak se sám prezentuje), které jsou od r. 2013 majetkem Babiše.
V r. 2018 jsou nepohodlní lustrovaní očerňováni (Černým), nelustrovaným (Kostihou) postihováni, neeticky ponecháni (Osvaldovou) k vyloučení.

Od skutečného novináře nikdo nemůže očekávat loajalitu k vládě, neskládá totiž přísahu a jeho rolí je kontrola mocných, nikoli konání v jejich prospěch.

Skutečným novinářům nejsou lhostejné věci veřejné. (Eliška Wagnerová-soudkyně ÚS, odb. LP -2011)

Pozorný návštěvník našich stránek může spatřit i bezvýznamného idiota (dle výroku ministra financí z 26.9.2011 Miroslava Kalouska, rozdávajícího facky "v duchu nejlepších malostranských tradic"-viz Dnes z 17.12.2011 na str.A3), bývalého šéfa ODS ve Žďáru nad Sázavou Ivo Strejčka, nebo pracující v noci - zloděje a k.... (jak se vyjádřil olomoucký poslanec za ČSSD Jiří Krátký), jenž straší žalobami.

 Představy žďárských papalášů o prevenci kriminality ve vykřičených lokalitách se zcela rozešly s realitou všedního dne. Dokumentovaná snaha oprávněného publicisty, zástupce Českého ombudsmana (jenž se náležitě prokázal doklady jak policistce, tak p.Krábkovi)  byla napadena samotným šéfem sociálního odboru a rozdmíchala tak davovou hysterii zákonů znalých přizpůsobivých občanů, které rozlobila přítomnost jediného zástupce gadžů. Šéf Krábek zvolil útěk, uniformovaná korpulentní zástupkyně městské policie bezradně příhlížela a nově instalovaní, od hlavy k patě vystrojeni na náklady daňových poplatníků, tzv. preventisté kriminality tak dostali do začátku opravdu skvělý příklad kterak nic nedělat, aby náhodou něco nezkazili či se nepostavili na nesprávnou stranu...
3-Mě policie, soc. odb..JPG
4-asistenti kriminality.JPG
Dno inteligence.
Dno inteligence.
Sledování a upozorňování na porušování lidských práv.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one