Činnost ve veřejném zájmu a dohled v oblasti lidských práv a svobod.

Statutární orgán  -  předseda Miroslav Michálek  -  Jihomoravský kraj, Brno

1. místopředseda - jednatel Milan Kočík - Kraj Vysočina se sídlem ve Žďáru nad Sázavou a ostatní představitelé se schválenými funkcemi i oprávněním.

IČO: 68727887
 

 Právo musí být především nástrojem spravedlnosti, nikoliv souborem právních předpisů, které jsou mechanicky a formalisticky aplikovány bez ohledu na smysl a účel toho kterého zájmu chráněného příslušnou normou.
(Rozsudek NS ČR sp. zn. 25 Cdo 4791/2010, ze dne 19.7.2012)

 Soud je povinen hodnotit důkaz znaleckým posudkem stejně, jako jiné důkazy a vyvstanou-li pochybnosti o věcné správnosti znaleckého posudku, je povinen pokusit se odstranit vzniklé pochybnosti obstaráním dalších důkazů.
(Usnesení NS ČR sp. zn. 29 Cdo 1763/2011, ze dne 28.8.2012)

 Pokrokem se rozumí jedině když se člověk stává lidštějším, jinak je jen iluzí. Krutost lidská se může projevit jak ve válce, tak i po ní. Sociální nerovnost vytváří pnutí. Kacířství je velkou odvahou unést facky. Zběsilý technický vývoj nese odpovědnost za budoucnost. Revoluce znamená dosažení lepší kvality ve všech oborech lidské společnosti, je to nátlak proti nenažraným s vysokými platy, kteří si neuvědomují, že umřít bohatým je hanbou....
(Jan Petránek - novinář  - *28.12.1931 - +10.11.2018)


Sváteční slovo k 102. republikovým narozeninám:
 Budou tě uplácet a lichotkami mást, tvé stádo budou hlídat a tvoje louky pást. Budou ti vyhrožovat a jistoty krást, k hostinám zvát, k nohám dary klást. S úsměvem provedou tě blátem až nad propast, slíbí hory, doly a nekonečnou slast. Nebudou zvonit zvonem, zvonicí budou třást. Na rány zezadu, zepředu dají mast, dají volnost včel, jejich dlaň bude plást, každý den budou chtít ochutnat část. Na chvíli povýší tě do nejmocnějších z kast, z kornoutů historie sestrojí vlídnou past. Budeš a nebudeš, z dějin stane se žvást. Tak chraň ten kousek světa, kterému říkáš vlast! 
(František Novotný)


Zde lze doložit oprávněnost našich členů v postupech u případů, které převzaly k dokumentaci a řešení. Ti, jenž se prokazovali jiným dokladem a nejsou na této stránce uvedeni jsou nekompetentními.

Zadní strana 1.1.2011_20150120_0002.jpg
Investigativní zpravodajství.
Investigativní zpravodajství.
Nové Město na Moravě-asistentka.
Nové Město na Moravě-asistentka.
NMnM-problematika handicapu,hybridní útoky a obrana občanů.
NMnM-problematika handicapu,hybridní útoky a obrana občanů.
Žďár nad Sázavou-revize.
Žďár nad Sázavou-revize.
ZR - folk, free active.
ZR - folk, free active.
Brandýs nad Orlicí - psychologie, cestování.
Brandýs nad Orlicí - psychologie, cestování.
Otrokovice - exotická turistika.
Otrokovice - exotická turistika.
- h.c.- in memoriam.
- h.c.- in memoriam.
USA - justice.
USA - justice.
Praha - dokumentace tr. jednání.
Praha - dokumentace tr. jednání.
Školství v covidu.
Školství v covidu.
 

John Fitzgerald Kennedy byl jediný prezident-katolík v historii Spojených států ( zavražděn v texaském Dallasu ve 12:30 m.č. 22.11.1963)

Co na něm vadilo :

- prosadil zákaz zkoušek jaderných zbraní v ovzduší a ve vodě

- trval na kontrole jederného programu Izraele, který jako jediný podepsal dohodu o nešíření, ale dosud beztrestně odmítá kontrolu.

- zavedl státní stříbrný certifikát a začaly se razit kryté  dolary znamenající likvidaci monopolu  FED (v soukromém vlastnictví). Tisk ničím nekrytých papírových způsobil nynější globální finanční a dluhovou krizi.

- vyhlásil boj s narkomafií a začaly soudní procesy s jejich vůdci, v tom pokračoval i bratr Robert, zavražděný v r. 1968, kdy byl zavražděn i Martin Luther King.

- nepodpořil vojenskou agresi proti Kubě letectvem. Útok do Zátoky sviní tak uskutečnili jen kubánští kontrarevolucionáři.

- odmítal účast americké armády ve vietnamské válce, čímž ohrožoval zisky vojensko-průmyslové mašinérie.

Vzhledem k tomu, že hodně  věděl bylo postupně zavražděno více jak 20 členů jeho rodiny a nad 100 svědků atentátu, kteří vypovídali proti oficiální verzi vydané Warrenovou komisí o atentátníku Oswaldovi. Doposud je účelově viněn z neřestí a chorob s cílem zamezit jeho popularitě doma i ve světě. Fakta měla být utajena 50 roků - tedy do r. 2013
 

 

 

Sledování a upozorňování na porušování lidských práv.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one