Činnost ve veřejném zájmu a dohled v oblasti lidských práv a svobod.
Meziříčko-kaple.
Meziříčko-kaple.
QR kód
QR kód

Statutární orgán  -  předseda Miroslav Michálek  -  Jihomoravský kraj, Brno

1. místopředseda - jednatel Milan Kočík - Kraj Vysočina se sídlem ve Žďáru nad Sázavou a ostatní představitelé se schválenými funkcemi i oprávněním.

IČO: 68727887
 

Právo musí být především nástrojem spravedlnosti, nikoliv souborem právních předpisů, které jsou mechanicky a formalisticky aplikovány bez ohledu na smysl a účel toho kterého zájmu chráněného příslušnou normou.

(Rozsudek Nejvyššího soudu ČR sp.zn. 25 Cdo 4791/2010, ze dne 19.7.2012)

 S násilnou územní anexí v zahraničí, upozorněním nizozemské vlády o aktivaci složek STASI (východoněmecké rozvědky), které šlapou po demokracii a jsou schopny rozpoutat válečný konflikt, dochází k provokacím agentů StB a kriminalizací odvážných a statečných odbojářů (ing. Lumír Šimeček z Brna), snahám eliminovat a zrušit nepohodlná občanská sdružení byrokraty z rejstříkového soudu, zneužitím sdělovacích prostředků (TV Barrandov - Adam Novotný).
 Zde je na místě uvědomit si kdo je vlastníkem médií, jak probíhají soudy s agenty StB (Babiš, Voříšek), když jeden z nich sděluje, že se jako pracovník zahraničního obchodu stýkal s agenty StB a výrok soudu zní, že se nestýkal.
 Redaktor Novotný se domáhal natočení dokumentu s tématy ,, Vydáváte se za Českého ombudsmana a nemáte právnické vzdělání" s tím, že vlastní moji odpověď (na e-mail zprávu od provokatéra) proti které vlastně nemůže nic namítat, nerozumí kontrole moci zdola ani hodnotám v kodexu Č.ombudsmana, vadí mu vykazování naší činnosti transparentním zveřejňováním jmen, nechápe jak můžeme financovat svoji činnost z vlastních prostředků.
Žádám vás všechny, nám doposud nakloněni - členové, symaptizanté, dobrovolníci, nenechte se zastrašit a stůjte přímo v kritice nešvarů,očistě společnosti,nápravě křivd a obraně lidských práv.

-mk-

 

 

 

Zadní strana 1.1.2011_20150120_0002.jpg
Kraj Vysočina
Kraj Vysočina
Nové Město na Moravě-asistentka
Nové Město na Moravě-asistentka
Žďár nad Sázavou-revize
Žďár nad Sázavou-revize
ZR
ZR
 č. 4 zatím volné
č. 4 zatím volné
Brandýs nad Orlicí
Brandýs nad Orlicí
Otrokovice
Otrokovice
USA-Kalifornie
USA-Kalifornie
Hradec Králové
Hradec Králové
Praha
Praha
Kanada-Vancouver
Kanada-Vancouver
Za demokracii.jpg
Ženy státnice..jpg
Byrokratická zhovadilost a podivínské praktiky RS_20140814_0001.pdf  13.55MB
Šikana,cenzura,diktát,diskriminace,kádrování-to soudruhům vždy šlo.
Kdo zabil Johna Fitzgeralda Kennedyho v texaském Dallasu ve 12:30 m.č. 22.11.1963 ?

 

Video zrušeno pro tzv. upozorňování třetích stran na poruš. autorských práv. Na něm bylo patrno, po japonské digitalizaci, že JFK střelil do krku jeho řidič...

JFK : ,,Musím mnoha slibům dostát, ujít mnoho mil, až potom si ustlat."

 

 

JFK byl jediný prezident-katolík v historii Spojených států.

Co na něm vadilo :

- prosadil zákaz zkoušek jaderných zbraní v ovzduší a ve vodě

- trval na kontrole jederného programu Izraele, který jako jediný podepsal dohodu o nešíření, ale dosud beztrestně odmítá kontrolu.

- zavedl státní stříbrný certifikát a začaly se razit kryté  dolary znamenající likvidaci monopolu  FED (v soukromém vlastnictví). Tisk ničím nekrytých papírových způsobil nynější globální finanční a dluhovou krizi.

- vyhlásil boj s narkomafií a začaly soudní procesy s jejich vůdci, v tom pokračoval i bratr Robert, zavražděný v r. 1968, kdy byl zavražděn i Martin Luther King.

- nepodpořil vojenskou agresi proti Kubě letectvem. Útok do Zátoky sviní tak uskutečnili jen kubánští kontrarevolucionáři.

- odmítal účast americké armády ve vietnamské válce, čímž ohrožoval zisky vojensko-průmyslové mašinérie.

Vzhledem k tomu, že hodně  věděl bylo postupně zavražděno více jak 20 členů jeho rodiny a nad 100 svědků atentátu, kteří vypovídali proti oficiální verzi vydané Warrenovou komisí o atentátníku Oswaldovi. Doposud je účelově viněn z neřestí a chorob s cílem zamezit jeho popularitě doma i ve světě. Fakta měla být utajena 50 roků - tedy do r. 2013
Je možné pochopit zvláštní chování jeho manželky, která na místo aby se skrčila a kryla se za šoférem, snažila se z auta uniknout a zachránit si tak život.

 

 

Sledování a upozorňování na porušování lidských práv.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one